מתחילים

הטיפול מתבצע בקליניקה שלי בקרית השרון, נתניה. אני מתאימה את שיטת הטיפול לקושי ממנו סובל המטופל בהסתמך על המידע אותו אני מקבלת. באתר תוכלו לקרוא בהרחבה על שיטות טיפול שונות בלשוניות למעלה.

אז איך מתחילים?

אני קובעת פגישת אינטייק עם ההורים (אם מדובר בילד). הפגישה נמשכת בין 45 דקות לשעה. בפגישה ההורים מספרים בפרטי פרטים על הסיבה לפנייתם. לאחר מכן אני יחד עם ההורים קובעת מטרות לטיפול ובהתאם למטרות הטיפול אנחנו גם מחליטים על שיטות הטיפול שיתאימו. כמובן שזה גמיש. ניתן לשלב בין שיטות טיפול שונות בהתאם למטרות של הילד.

מתחילים

אם מדובר באדם מבוגר, הפגישה הראשונה מוקדשת להיכרות וקביעת מטרות הטיפול ומשם ממשיכים בטיפולים באופן רציף.

עלות פגישת האינטייק הינה .

בהמשך, אנחנו קובעים שעת טיפול קבועה. הטיפול מתקיים פעם בשבוע במשך 45 דקות. אם מדובר בילד חשוב מאוד לשלב בין טיפול רגשי פרטני לבין הדרכות הורים . זאת כדי שההורים יוכלו להיות שותפים בטיפול הרגשי והטיפול יוכל להדהד ולהשפיע על איכות החיים של הילד ושל סביבתו. תוכלו לקרוא באתר על הטיפול הפרטני והדרכות ההורים באופן מפורט.

מתי מסיימים?

טיפול רגשי הינו תהליך וכל אחד עובר אותו בקצב שלו. לכן משך הטיפול הרגשי הוא אינדיווידואלי. כאשר המטופל מרגיש שהוא השיג את התוצאות הרצויות, ניתן לסיים את הטיפול. לעתים, המטופל חוזר לטיפול קצר בתקופות מעבר בחייו כדי לקבל תמיכה רגשית, למנוע הישנות או לעשות לנושאים מסוימים fine tuning.