ראשית, הטיפול מתבצע בקליניקה שלי בקרית השרון, נתניה. אני מתאימה את שיטת הטיפול לקושי ממנו סובל הילד בהסתמך על המידע אותו אני מקבלת מההורים. באתר תוכלו לקרוא בהרחבה על שיטות טיפול שונות בלשוניות למעלה.

אז איך מתחילים?
אני קובעת פגישת אינטייק עם ההורים. הפגישה נמשכת בין 45 דקות לשעה. בפגישה ההורים מספרים בפרטי פרטים על הסיבה לפנייתם. לאחר מכן אני יחד עם ההורים קובעת מטרות לטיפול ובהתאם למטרות הטיפול אנחנו גם מחליטים על שיטות הטיפול שיתאימו. כמובן שזה גמיש. ניתן לשלב בין שיטות טיפול שונות בהתאם למטרות של הילד.
בהמשך, אנחנו קובעים שעת טיפול קבועה. הטיפול מתקיים פעם בשבוע במשך 45 דקות. חשוב מאוד לשלב בין טיפול רגשי פרטני לבין הדרכות הורים. זאת כדי שההורים יוכלו להיות שותפים בטיפול הרגשי והטיפול יוכל להדהד ולהשפיע על איכות החיים של הילד ושל סביבתו.

מתי מסיימים?
טיפול רגשי הינו תהליך וכל ילד עובר אותו בקצב שלו. לכן משך הטיפול הרגשי הוא אינדיווידואלי. כאשר ההורה מרגיש שהילד השיג את התוצאות הרצויות, ניתן לסיים את הטיפול. לעתים, הילד חוזר לטיפול קצר בתקופות מעבר בחייו כדי לקבל תמיכה רגשית, למנוע הישנות או לעשות לנושאים מסוימים fine tuning.